Бензогенератори

Що таке бензиновий генератор і для кого він буде корисний?

Практично все наше сучасне життя сполучене з феноменом електрики. У побуті вся техніка, освітлення, розваги. У будівництві робота всіх апаратів, машин і великої кількості інструментів. На відпочинку фестивалі під відкритим небом, полювання, риболовля. Перераховувати можна нескінченно. Саме в ситуаціях, коли виникають проблеми з подачею електрики або ж попросту поруч немає електромереж, використовуються бензогенератори компактні автономні силові установки, що виробляють електрику.

Залежно від цілей використання, розрізняють кілька видів бензогенераторів. Перші, професійні, гарантують довготривалу роботу всього підключеного обладнання на ділянці або підприємстві. Сприяє цьому наявність великого паливного бака й системи автозупинки. Такі генератори мають низку переважних характеристик: висока зносостійкість, надійність, тривалий строк експлуатації.

Другі, портативні генератори для побутових цілей, мають відносно невеликі габарити й вагу. Це дає можливість для частих їхніх переміщень (будинок, дача, відпочинок на природі) і зручного використання. Показною рисою таких бензогенераторів є простота експлуатації для їхнього підключення не потрібно ніяких спеціальних знань і вмінь.

Підсумки

Вибираючи бензогенератор, правильно визначите цілі його використання. Нема сенсу купувати професійний генератор для рідких домашніх потреб, рівним рахунком, як і купувати побутовий агрегат для довготривалих ремонтних або будівельних робіт.

Якщо Ви зважилися на купівлю бензогенератора, але ще не визначилися з моделлю – дзвоніть +38 (056) 790-17-80 і наші консультанти дадуть відповідь на всі питання, що цікавлять.

Сортування: orderby Кількість:
Генератор бензиновий InPower BSV2800E 2.5/2.8кВт
Відгуків (0)
8 900.00 грн.
8 455.00 грн.
Високонадійний професійний бензиновий генератор InPower BSV2800E гарантує моментальний запуск і якісну напругу у випадках планових або аварійних відключень електроенергії. Ця модель вирізняється високим рівнем продуктивності й підвищеним робочим моторесурсом, але при цьому має невелику вагу й компактні габарити. Бензогенератор оснащений системою АРН, електростартером з акумулятором, цифровим дисплеєм і ключем запуску. Присутні три розетки: дві 220В і одна 12В. Система захисту відповідає найвищим стандартам.
Генератор бензиновий InPower BSV2800H 2.5/2.8кВт
Відгуків (1)
7 562.50 грн.
7 185.00 грн.
Високонадійний професійний бензиновий генератор InPower BSV2800Н гарантує моментальний запуск і якісну напругу у випадках планових або аварійних відключень електроенергії. Ця модель вирізняється високим рівнем продуктивності й підвищеним робочим моторесурсом, але при цьому має невелику вагу й компактні габарити. Бензогенератор оснащений системою АРН, ручним стартером, цифровим дисплеєм. Присутні три розетки: дві 220В і одна 12В. Система захисту відповідає найвищим стандартам.
Генератор бензиновий InPower BSV5500E 5/5.5кВт
Відгуків (0)
16 500.00 грн.
15 675.00 грн.
Високонадійний професійний бензиновий генератор InPower BSV5500E гарантує моментальний запуск і якісну напругу у випадках планових або аварійних відключень електроенергії. Ця модель вирізняється високим рівнем продуктивності й підвищеним робочим моторесурсом, але при цьому має невелику вагу й компактні габарити. Бензогенератор оснащений системою АРН, електростартером з акумулятором, цифровим дисплеєм і ключем запуску. Присутні чотири розетки: три 220В і одна 12В. Система захисту відповідає найвищим стандартам.
Генератор бензиновий New Generation NG2800E 2.5/2.8кВт
Відгуків (0)
6 625.00 грн.
6 295.00 грн.
Бензиновий генератор New Generation NG2800E націлений на роботу в побутовій обстановці. Він спеціалізований на резервній подачі електрики при аварійному відключенні або перебоях в електромережі. Не дивлячись на відносно низьку вартість, такий генератор вирізняється високим рівнем надійності. Він оснащений системою АРН, електростартером з акумулятором, вольтметром, ключем запуску, двома розетками 220В и клемами на 12В. Компактні габарити й невелика вага роблять генератор зручним для переміщень.
Генератор бензиновий New Generation NG2800H 2.5/2.8кВт
Відгуків (0)
5 500.00 грн.
5 225.00 грн.
Бензиновий генератор New Generation NG2800Н націлений на роботу в побутовій обстановці. Він спеціалізований на резервній подачі електрики при аварійному відключенні або перебоях в електромережі. Не дивлячись на відносно низьку вартість, такий генератор вирізняється високим рівнем надійності. Він оснащений системою АРН, ручним стартером, вольтметром, двома розетками 220В и клемами на 12В. Компактні габарити й невелика вага роблять генератор зручним для переміщень.
Генератор бензиновий New Generation NG5500E 5/5.5кВт
Відгуків (0)
12 625.00 грн.
11 995.00 грн.
Бензиновий генератор New Generation NG5500E націлений на роботу в побутовій обстановці. Він спеціалізований на резервній подачі електрики при аварійному відключенні або перебоях в електромережі. Не дивлячись на відносно низьку вартість, такий генератор вирізняється високим рівнем надійності. Він оснащений системою АРН, електростартером з акумулятором, вольтметром, ключем запуску, двома розетками 220В и клемами на 12В. Компактні габарити й невелика вага роблять генератор зручним для переміщень.