Генератор бензиновий InPower BSV2800H 2.5/2.8кВт (Код: 23003)

7 562.50 грн.
7 185.00 грн.
Високонадійний професійний бензиновий генератор InPower BSV2800Н гарантує моментальний запуск і якісну напругу у випадках планових або аварійних відключень електроенергії. Ця модель вирізняється високим рівнем продуктивності й підвищеним робочим моторесурсом, але при цьому має невелику вагу й компактні габарити. Бензогенератор оснащений системою АРН, ручним стартером, цифровим дисплеєм. Присутні три розетки: дві 220В і одна 12В. Система захисту відповідає найвищим стандартам.
Лінійка: InPower
Вага: 46.5 Кг.

Бензиновий генератор InPower BSV2800Н забезпечує подачу стабільної змінної напруги 220В (50Гц) у випадках аварійного або планового відключення електроенергії або ж у ситуаціях, коли поруч немає електромережі. Для низки підприємств і побутових споживачів подібні форс-мажори з відключенням електрики можуть стати причиною великих збитків, втрати важливої інформації й псування товарів (банки, сервера, дата-центри, магазини, ресторани; холодильні установки, опалювальні котли, насоси, сигналізації та ін.). Саме для потреб споживачів з високими ризиками й потребою в безперебійній роботі електромереж призначений професійний бензогенератор InPower BSV2800Н. Головна його характеристика – це наявність системи авторегуляції й стабілізації вихідної напруги, яка й забезпечує стабільну роботу й безпеку всіх підключених приладів.

Особливості бензогенератора InPower BSV2800Н

  • - Є міцний зовнішній металевий каркас, який також використовується для переміщення генератора. Робочі поверхні агрегату покриті спеціальними захисними металевими щитками, а на рамі встановлені антивібраційні демпфери.
  • - На передню панель бензогенератора винесено дві розетки змінної напруги 220В (50Гц) і клеми постійного струму для зарядки батарей 12В/8.3А.
  • - Завдяки економній витраті бензину й паливному баку великої ємності бензогенератор InPower BSV2800Н здатний працювати тривалий час без дозаправлення. Бензобак розрахований на 15 л. і забезпечений фільтром і вимірником рівня бензину.
  • - Двигун SGX 200 – бензиновий, чотиритактовий з повітряним охолодженням, граничною потужністю 6,5 к.с. і робочим об'ємом циліндра 196 см3.
  • - Система регуляції вихідної напруги (AVR) дозволяє стабілізувати напругу при зміні навантаження. Це особливо важливо для повноцінної роботи із приладами, що мають електронне керування (телевізори, комп'ютери, сигналізації, холодильники, морозильники, електроінструменти, насоси, опалювальні прилади, плити й ін.).
  • - Використання виключно мідних обмоток значно збільшує ресурс генератора й знижує його нагрівання при безперервній роботі на тривалій потужності в 2,5кВт.
  • - Цифровий дисплей має три режими. Поперемінно він показує інформацію про вихідну змінну напругу, частоту вихідного змінного струму й загальну кількість відпрацьованих мотогодин для виконання своєчасного планового технічного обслуговування.
  • - Система захисту відповідає найвищим стандартам. Є датчик рівня мастила (для запобігання аварійної роботи й підвищення ресурсу двигуна передбачена автоматична зупинка двигуна при нестачі мастила), захист лінії змінного струму й лінії постійного струму.
  • - Запуск бензогенератора легкий і простий.

Бензиновий генератор InPower BSV2800Н, найбільша потужність якого 2,8кВт, створений як для частого професійного використання, так і для побутових потреб. Бензогенератор InPower BSV2800Н гарантовано не підведе у випадку аварійного відключення електрики, він швидко запуститься й забезпечить Вас електроенергією. Він стане незамінним помічником на будмайданчику, фермі, у приватному будинку, ресторані, на заміській ділянці або в домашньому гаражі. З таким агрегатом перебої або відключення електроенергії більше не будуть вашою страшною проблемою.

Якщо Ви вирішили придбати бензогенератор лінії InPower, але ще не визначилися з моделлю – дзвоніть +38 (056) 790-17-80 і наші консультанти дадуть відповідь на всі питання, що цікавлять.  Купуючи професійний бензогенератор у нас, Ви стаєте власником першокласного агрегату з гарантією якості, який відповідає вашим запитам.

Генератор: синхронний , щітковий
Максимальна потужність, кВт: 2.8
Тривала потужність, кВт: 2.5
Номінальна напруга: 230 В
Кількість фаз: одна фаза
Коефіцієнт номінальної потужності (cos φ): 1
Частота, Гц: 50
Система регулювання напруги: AVR (автоматичне регулювання напруги)
Вихід постійного струму: 12В/8,3А
Тип двигуна: 1- цил. 4-тактний з верхнім розташуванням, з повітряним охолодженням
Модель: SGX 200
Робочий об'єм: 196 см³
Максимальна потужність двигуна: 4.8кВт/ 6.5к.с.
Об'єм бака (л)/паливо: 15 / бензин
Об'єм моторного мастила (л): 0.6
Швидкість двигуна номінальна, об/хв: 3000
Система сигналізації мастила: так
Система пуску: реверсивний стартер
Рівень шуму на робочому місці: 68 дБ (А)
Габаритні розміри (Д×Ш×В), мм: 605×440×460
Маса, кг: 46.5
Відгук
Iван, 01.10.2015
Надійний агрегат, працює рівно